Menu

Siatka zgrzewana

Podstawowe parametry produkowanych przez nas siatek:        

Maksymalna szerokość siatek: 1300 mm  
Średnica drutu:                      2 - 5 mm                             
Wielkość oczek: zgtab1  

Siatki powstają w wyniku zgrzewania metalowych, prostowanych drutów, co gwarantuje trwałe połączenie. 

Oferujemy siatki o różnej wielkości oczek oraz o różnym kształcie oczek - kwadratowym, prostokątnym, czy też w układzie 45 stopni - tak zwanym "karo". Produkujemy siatki zgrzewane w arkuszach, które mogą być zakończone drutem po obwodzie lub tzw. grzebieniem.

Siatka zakończona "grzebiebiem" Siatka zakończona "ramką" Siatka o układzie oczek 45 stopni - "karo"
s.zgrz z grzeb. s.zgrz w ramce s.zgrz caro

 Siatki wykonujemy dokładnie na wymiar potrzebny klientowi. Przyjmujemy zamówienia na małe serie i jednostkowe zlecenia prototypowe.

Wykonujemy siatki z materiałów nierdzewnych oraz ze stali zwykłej S235JR. Posiadamy również możliwość cynkowania siatek.

Siatki zgrzewane mają szerokie zastosowanie, mogą być wykorzystywane jako:

  • osłony maszyn i urządzeń
  • elementy dekoracyjne.
  • wypełnienia balustrad
  • ścianki działowe
  • elementy klatek hodowlanych

 

SIATKI C-C

Siatki cięto-ciągnione powstają w wyniku równomiernego nacinania i rozciągania blachy. Dzięki tej technologii wykonania uzyskujemy wyrób charakteryzujący się trójwymiarowością.
Siatki można wykonywać z różnych materiałów, takich jak: stal czarna, nierdzewna, aluminium, ocynk, corten, czy też z materiałów kolorowych - miedzi i mosiądzu.
Wielkość oczka oraz mostka uzależniona jest od zastosowanych materiałów, dlatego też przy zamawianiu ważne jest określenie wszystkich wymagań jakie ma spełniać siatka.
Siatki mają szeroką gamę zastosowań, począwszy od rolnictwa, a skończywszy na przemyśle ciężkim. Stosujemy je również jako wypełnienie kładek dla pieszych, czy też jako kraty ochronne. Firma MeTeC posiada możliwość wykonania siatek na dowolny wymiar nie przekraczający 2500mm (szerokość) oraz oprawianie ich w płaskownik czy też kątowniki. 

SIATKI PLECIONE

Siatki plecione produkowane są z drutów poprzez ich karbowanie i zaplatanie. Oferujemy Państwu siatki jedno i wielokarbowe. Mogą być wykonane ze stali zwykłej, ocynkowanej, nierdzewnej lub żarowytrzymałej. Zakres grubości drutów z jakich mogą być wykonywane to 1,2-6mm, max. szerokość to 2000mm, długości siatek do uzgodnienia.