Produkty z blachy perforowanej Olsztyn

Jesteśmy polską firmą i działamy jako producent wysokiej jakości blach perforowanych i siatek. Nasza firma nieustannie poszerza asortyment produktów, osiągając to poprzez stały rozwój, inwestycje oraz modernizację linii produkcyjnych. Olsztyn to jedno z miast, w którym możesz zamówić produkty wykonane z blachy perforowanej w tym stopnie, półki siatkowe, siatki zgrzewane, blachy perforowane, blachy tłoczone. Dążymy do ciągłego doskonalenia, wdrażając nowatorskie rozwiązania i najnowsze technologie.

W naszym zespole zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów, którzy są zawsze gotowi służyć pomocą i udzielić wszelkich potrzebnych informacji dotyczących naszych wyrobów. Chętnie angażujemy się również w realizację ambitnych projektów, służąc Naszym Klientom wsparciem na każdym etapie.

METEC to firma gotowa sprostać zleceniom obejmującym różnorodne rodzaje blach perforowanych, a także stopnie antypoślizgowe i szczeble, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach. Możemy pochwalić się dwudziestoletnim doświadczeniem jako pionierzy na rynku stalowym.

Z jakich materiałów tworzymy nasze produkty?

Nasze bogate doświadczenie w dziedzinie produkcji blach gwarantuje naszym Klientom najwyższy poziom jakości naszych wyrobów. Jesteśmy gotowi sprostać Państwa oczekiwaniom, realizując zamówienia na blachy z wybranymi perforacjami oraz oferując stopnie antypoślizgowe i szczeble, zarówno w Olsztynie, jak i w całej Polsce. Nasze blachy są wytwarzane z różnorodnych materiałów, w tym:

  • stali zwykłej;
  • stali ocynkowanej;
  • stali nierdzewnej;
  • stali kwasoodpornej;
  • metali kolorowych.

Stopnie z blachy perforowanej Olsztyn

Produktami, które mogą u nas nabyć mieszkańcy Olsztyna, są stopnie, szczeble oraz podesty z blachy perforowanej. Znajdują one wszechstronne zastosowanie, między innymi w strukturach stalowych jako platformy, elementy rusztowań, rampy, czy jako fragmenty ścieżek wewnątrz magazynów.

Dlaczego warto rozważyć zastosowanie stopni perforowanych? Poniżej prezentujemy kilka zalet, które warto wziąć pod uwagę, dokonując wyboru między standardowymi stopniami a tymi, które produkujemy w firmie METEC:

  • Ochrona przed korozją w wersji ocynkowanej lub nierdzewnej.
  • Zwiększone bezpieczeństwo dzięki właściwościom antypoślizgowym.
  • Brak zatrzymywania wody na powierzchni stopni.
  • Łatwość utrzymania w czystości.
  • Nie wymagają konserwacji.

Nasze podesty antypoślizgowe są gwarancją maksymalnego bezpieczeństwa w każdym środowisku, takim jak hale magazynowe czy miejsca pracy w firmie. Zatem jeżeli w swojej firmie w Olsztynie potrzebujesz wysokiej klasy blach perforowanych, to zgłoś się do nas!

Działamy
na terenie
całej Polski!

Siedziba naszej firmy znajduje
się w Starachowicach, jednak
naszą ofertę usług kierujemy
do klientów z całego kraju.

Mapa Polski