Blachy tłoczone - realizacje

Blachy tłoczone - realizacje

Blachy tłoczone, które wytwarzane są przez naszą firmę, gwarantują trwałość na lata, dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości. Mamy wielu stałych Klientów, którzy wracają do nas po kolejne zamówienia, ponieważ wiedzą, że nasza firma jest rzetelna oraz terminowa, a blachy tłoczone są zgodne z zamówieniem. Ciągle się rozwijamy, szkolimy oraz inwestujemy w najnowocześniejsze maszyny, aby móc spełnić każde, nawet bardzo trudne zlecenie od naszych Klientów.

Do czego służą blachy tłoczone?

Blachy strukturalne z ozdobnymi wytłoczeniami świetnie sprawdzają się w wielu miejscach jako element dekoracyjny ścian czy podłóg. Coraz więcej architektów sięga również po blachy tłoczone i wykorzystuje je jako elementy mebli czy jako element wystroju wnętrz. Niektórzy wykorzystują je również podczas budowania swojego baseny – blacha tłoczona posiada właściwości antypoślizgowe, więc świetnie się do tego nadaje. W przemyśle często stosowane są jako elementy schodów na halach.

Wytwarzanie blachy tłoczonej

Bardzo często realizujemy indywidualne zlecenia od Klientów blach, które mają nietypowy wymiar czy kształt, a jest to możliwe dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn, które posiada nasza firma. Na cały proces wytwarzania blachy tłoczonej składa się: wstępne cięcie blachy, a następnie kształtowanie jej za pomocą specjalistycznych maszyn, które wykorzystują tłoczniki do wytłoczenia pożądanego kształtu. W naszej ofercie znajdziesz tłoczenia okrągłe oraz kwadratowe. W naszej firmie możesz otrzymać blachy tłoczone z następujących materiałów:

  • ocynku;
  • stali nierdzewnej;
  • metali kolorowych;
  • stali;
  • dostarczonych przez Klienta.

Do naszej firmy możesz dostarczyć materiał, na którym mają zostać wykonane tłoczenia. Jest to świetna opcja, jeśli potrzebujesz czegoś nietypowego, należy tu jednak zaznaczyć, że nie na każdym materiale może zostać wykonane tłoczenie. Jeśli nie wiesz, czy możliwe jest wykonanie tłoczenia na surowcu, który posiadasz, to napisz do naszych specjalistów, którzy chętnie pomogą oraz doradzą.

Aby tłoczenie blachy przebiegło pomyślnie, wymagane jest użycie specjalistycznych maszyn oraz co najważniejsze ich operatora, który posiada odpowiednią wiedzę. Nasi pracownicy posiadają kilkuletnie doświadczenie, co pozwala im pracować efektownie, bezpiecznie i wykonywać swoją pracę z najwyższą starannością. Ważne jest wybranie odpowiednich matryc i stempli oraz wprowadzenie właściwych danych do maszyny, aby uzyskać pożądany efekt.

  • Blacha tłoczona kwadratowa przybliżenie
  • Blacha tłoczona otwory kwadratowe
  • Blacha tłoczona otwory okrągłe
  • Blacha tłoczona okrągła przybliżenie
  • Dwie blachy z otworami kwadratowymi

Działamy
na terenie
całej Polski!

Siedziba naszej firmy znajduje
się w Starachowicach, jednak
naszą ofertę usług kierujemy
do klientów z całego kraju.

Mapa Polski