Nasze rozwiązania

Nasze rozwiązania

Wytwarzany stopnie, blachy perforowane, blachy tłoczone, siatki zgrzewane oraz półki siatkowe zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Nasi Klienci chętnie wracają po nasze produkty, ponieważ wiedzą, że są one najwyższej jakości.

Wykorzystanie naszych produktów

Nasze produkty wykorzystane są w bardzo dużej ilości miejsc, od bloków, po domy rodzinne, jak i w firmach. Wiele z naszych blach perforowanych służy jako dekoracja domów, balkonów czy tarasów. Produkowane są one między innymi z materiałów, które są odporne na korozje, co sprawia, że swoje zastosowanie znajdują nie tylko w środku budynków, ale i na zewnątrz. Wiele osób zdecydowało się wykorzystać również nasze siatki zgrzewane, jako klatki lub woliery dla zwierząt.

MeTeC to profesjonalizm oraz nowoczesny park maszynowy

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny i staramy się zawsze doradzić i pomóc znaleźć najlepsze rozwiązanie. Nasi pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie. Możesz być pewien, że nasza obsługa jest na najwyższym poziomie na każdym etapie. Pomagamy, służymy radą i profesjonalnie podchodzimy do obsługi naszych Klientów. Staramy się ciągle rozwijać, ponieważ chcemy zapewnić naszym Klientom wszystko to, czego potrzebują. Staramy się poszerzać nasz park maszynowy, aby proponować coraz to nowsze wzory blach perforowanych czy tłoczonych. Nasze półki siatkowe znajdują swoje zastosowanie w wielu halach magazynowych i sklepach, gdzie pomagają wyeksponować dany towar. Dodatkowo dbamy o to, aby spełniały wszelkie potrzebne wymagania, dlatego też dostosowane są i wytworzone zgodnie z wymogami systemów przeciwpożarowych (muszą przepuszczać wodę, aby można było skutecznie ugasić ogień).

Nietypowe zamówienie? Napisz do nas! Wykonujemy indywidualne zamówienia naszych Klientów!

Wytwarzamy stopnie, blachy perforowane, tłoczone czy siatki zgrzewane o określonych wymiarach, jeśli jednak potrzebujesz nietypowego, to napisz do nas, a my zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić. Często doradzamy naszym Klientom, ponieważ nie zdają sobie oni sprawy, że nie każda blacha może być wytłoczona w taki sposób, jak sobie tego życzy zamawiający. Wynika to z właściwości surowca, z którego ma być ona wykonana. Chcemy dać naszym Klienom blachy perforowane, tłoczone, półki siatkowe czy siatki zgrzewane, które posłużą przez wiele lat, dlatego surowce, z których są one produkowane, kupujemy tylko od sprawdzonych dostawców, którzy przekazują nam wszelkie potrzebne certyfikaty.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz do nas, a my wykonamy dla Ciebie każde zlecenie!

  • Blachy perforowane na blakonach w bloku (Świętokrzyskie)
  • Ozdobna blacha perforowana  (Starachowice)
  • Blacha perforowana na balkonie grafitowa
  • Grafitowa blacha perforowana na balkonach
  • Balkony z blachą perforowaną ozdobną (Starachowice)
  • Czerwona blacha perforowana na balkonach(Świętokrzyskie)

Działamy
na terenie
całej Polski!

Siedziba naszej firmy znajduje
się w Starachowicach, jednak
naszą ofertę usług kierujemy
do klientów z całego kraju.

Mapa Polski